Přeskočit na obsah

MAMI-CVIKY pro těhotné - STARTOVACÍ LEKCE

MAMI-CVIKY pro těhotné - STARTOVACÍ LEKCE

STARTOVACÍ LEKCE

MAMI-CVIKY pro těhotné - CVIČÍME PRO DOBRÝ POROD

Tato lekce slouží jako vstup do Cvičení pro dobrý porod. Je vhodné absolvovat tuto lekci jako první, abychom mohly dobře projít základy cvičení, které nebudeme muset stále dokola dopodrobna vysvětlovat. Budeme je v dalších cvičeních rozvíjet. Cvičení vedou k vědomým, správným pohybům od držení nohou, pánevního dna, správného postavení pánve, dobře funkčního hrudníku a ramen a královsky nesené hlavy.
Tuto lekci můžete využít i pro případ, že si nejste jistá, jestli vám bude cvičení vyhovovat. Můžete vyzkoušet jednorázově hodinu cvičení s porodní asistentkou Laďkou Ryšavou.
Neumožňujeme vstup "na zkoušku" do běžných lekcí, aby se nerušila návaznost cyklu cvičení.

Jestliže budete chtít pokračovat, můžete nastoupit do celoročně probíhajících kurzů cvičení pro těhotné. Více informací v nabídce "CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ", kde si můžete zakoupit permanentku na cyklus 5 nebo 10 vstupů.


Výběr počtu vstupů

Lektor: Laďka Ryšavá

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

Květen 2024

čtvrtek, 8:00 -9:00h (Laďka)

Červen 2024

pondělí, 8:00 -9:00h (Laďka) čtvrtek, 8:00 -9:00h (Laďka)

Červenec 2024

středa, 8:00 -9:00h (Laďka)

Září 2024

čtvrtek, 8:00 -9:00h (Laďka)
Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.