Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

ŠaNaMi - Trojlístky žlutá/modrá 5m

  • 2 950 Kč
  • ks

Osobní vyzvednutí v Mamicentru na Bakalově nábřeží 1 je možné vždy v pondělí 9:00–14:30, úterý 9:00–12:00, středa 9:00–14:30, čtvrtek 9:00–14:30.

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Trojlístky - žlutá-modrá


Šátek na nošení miminek ze 100% bavlny se vzorem trojlístků v barevné kombinaci žluté a safírově modré. Tato barevnost ve spojení s florálním motivem dodává šátku jedinečný vzhled.  


Pro snadnou orientaci je šátek ve své polovině označen nášivkou. Na šátku je použit postupně se zvětšující vzor, který usnadňuje orientaci při vázání šátku a navíc skvěle vypadá.


Jedná se silnější nosný šátek (280g/m2) vhodný pro celé nosící období tkaný atlasovou vazbou s vytkávaným žakárovým vzorem. Šátek není náchylný k zatrhávání nitek.


Tento šátek vznikl díky nadšení a umu českých lidí kompletně v české republice. Vzor pro tento náš šátek vytvořila vystudovaná česká textilní návrhářka Hana Krauseová. Látku utkal textilní závod ve východních čechách a šátky ušili české švadleny v malé šicí dílně.


Materiál: 100% bavlna - kombinace americké středněvlákenné bavlny s dlouhovlákennou Egyptskou bavlnou Gíza

Šířka šátku:71cm

Gramáž: cca 280g/m2

Výrobce: ŠaNaMi


Délka šátku je měřena po délce jedné strany a cíp šátku je tedy navíc. Udávaná délka šátku je před vypráním, srážlivost max. 3 - 7%.

Šátek lze prát běžnými pracími prostředky praní jako běžné prádlo na 40°C bez sušičky s podobně barevným prádlem. Doporučujeme k praní používat ekologické praci prostředky, žehlit na 3 (nejlépe mírně vlhké).

Posunout nahoru