Přeskočit na obsah

ŠaNaMi - Paisley safír 5m

  • 2 590 Kč
  • ks

Osobní vyzvednutí v Mamicentru na Bakalově nábřeží 1 je možné vždy v pondělí a čtvrtek od 9:00 do14:30h

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Paisley - safír


Šátek na nošení miminek ze 100% bavlny s elegantním tradičním vzorem Paisley v safírové barvě. Svým decentním odstínem se hodí k jeansům i do společnosti s možností zvolit si tmavou či světlou stranu šátku, dle vaší nálady. Svojí barevností i grafickým zpracováním bude jistě vyhledáván i mnohými tatínky.


Pro snadnou orientaci je šátek ve své polovině označen nášivkou a na šátku je použit postupně se zvětšující vzor.


Jedná se silnější nosný šátek (280g/m2) vhodný pro celé nosící období tkaný atlasovou vazbou s vytkávaným žakárovým vzorem. Šátek není náchylný k zatrhávání nitek.

Do osnovy je jako tradičně použita příze, která je bez chemických úprav, jako je bělení, barvení nebo mercerizace. Díky tomu jsou tato vlákna neporušena a zůstávají co nejjemnější. To dodává šátku jeho hebkost, jemnost, pružnost a plnost na omak.

Barevnost šátku dodávaji tedy pouze obarvené útkové nitě. K barvení jsou použity nejkvalitnější netoxické barvy bez použití tězkých kovů atestované pro děti do 3 let.


Tento šátek vznikl díky nadšení a umu českých lidí kompletně v české republice. Vzor pro tento náš šátek vytvořila vystudovaná česká textilní návrhářka Hana Krauseová. Látku utkal textilní závod ve východních čechách a šátky ušily české švadleny v malé šicí dílně.


Materiál: 100% bavlna - kombinace americké středněvlákenné bavlny s dlouhovlákennou Egyptskou bavlnou Gíza

Šířka šátku:71cm

Gramáž: cca 280g/m2

Výrobce: ŠaNaMi


Délka šátku je měřena po délce jedné strany a cíp šátku je tedy navíc. Udávaná délka šátku je před vypráním, srážlivost max. 3 - 7%.

Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.