Přeskočit na obsah

Předporodní masáž

Předporodní masáž

Předporodní masáž

Objednávky na tel. 736726166.

  • Předporodní masáž se provádí v období posledních 2 týdnů před termínem porodu. Jedná se o balíček péče, který společně sestavíme na míru Vašim potřebám. Kromě samotné masáže můžete využít péči pomocí technik Spinning babies či bylinné napářky pro ještě větší uvolnění.
  • Během těhotenské masáže dochází k uvolnění a prokrvení tkání. Jemné hmaty ulevují od bolestí zad, kloubů, otoků, únavy a stresu. Po odeznění napětí přichází blahodárný pocit fyzického, psychického i emocionálního uvolnění, zlepší se držení těla a zregeneruje se pokožka.
  • Masáž je prováděna v příjemném a bezpečném prostředí za použití kvalitních nahřátých olejů. Dle vůně i druhu si zvolíte ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.
  • Dopřejte si odpočinek, regeneraci a relax. Přijďte se nechat opečovat. Příjemně se naladíte na své děťátko a jeho narození.

Délka předporodní masáže je 1,5 hodiny.

Cena 1300 Kč/1,5h

Více informací o masážích a objednávky získáte u porodní asistentky Jany Šmerdové, tel.736726166, email jana.smerdova.pa@gmail.com.


Cena kurzu

Na tento kurz se v současné době není možné přihlásit online.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.