Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Masáže miminek - kurz

Masáže miminek - kurz

Kurz složený ze 2 lekcí masáží pro miminko, zahrnuje motýlí masáže, baby masáže, masáže pro batolecí a pozdější věk, masáže při potížích.

Masáže jsou vhodné pro děti hned po narození. Nejlépe je přijít na lekce masáží co nejdříve, hned, jak si s miminkem troufnete chodit ven nebo až do půl roku. Počet dětí v lekci je 3-7, aby bylo možné pracovat interaktivně. Délka lekce 1,5 hod.

Na lekci masáží miminek jsou zváni také tatínci!

V čem jsou masáže výjimečné?

  • Masáže pomáhají vytvořit porozumění, důvěru, vzájemnost, zkrátka vřelý vztah mezi rodičem a dítětem. Pomáhají proto také řešit a vytvářet kvalitní vztahy v rodině.
  • Velkou výhodou je, že masáže mohou velmi dobře pomoci jako řešení potíží miminka, které „stále“ pláče, často ho bolí bříško, má potíže se spaním, je zvýšeně dráždivé apod.
  • Vhodně zvolená masáž do značné míry funguje jako prevence či eliminace lehké mozkové dysfunkce, hyperaktivity, autismu, či jiných podobných potíží. V případě potřeby domlouváme individuální lekce.
  • S masážemi je vhodné začít co nejdříve po narození, ale není to podmínkou. Masáže pro novorozenečky jsou trošku jiné než pro větší miminka. Každý věk a každá situace může mít své zvláštnosti v souvislosti se způsobem masírování. To se ale vše dozvíte na lekcích masáží.

Zaměřujeme se na konkrétní potřeby každého dítěte.

Co s sebou?

  • Pro miminko: čtvercovou plenu nebo podložku pod miminko, ručník, plenu nebo dečku na přikrytí miminka, papírové kapesníčky nebo vlhčené ubrousky, 2 látkové plenky pro případ "nehody".
  • Pro maminku: můžete si vzít na převlečení pohodlné kalhoty a tričko, pro případ potřísnění masážním olejem.

Masáže miminek probíhají v Brně na Bakalově nábřeží 1.  Přihlásit se můžete na: mamicentrum1@seznam.cz.

Cena kurzu

Na tento kurz se v současné době není možné přihlásit online.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Posunout nahoru