Přeskočit na obsah

Masáže miminek - kurz

Masáže miminek - kurz

Kurz masáží pro miminko, zahrnuje motýlí masáže, baby masáže, masáže pro batolecí a pozdější věk, masáže při potížích.

Masáže jsou vhodné pro děti hned po narození. Nejlépe je přijít na lekce masáží co nejdříve, hned, jak si s miminkem troufnete chodit ven nebo až do půl roku.

Na lekci masáží miminek jsou zváni také tatínci!

V čem jsou masáže výjimečné?

  • Masáže pomáhají vytvořit porozumění, důvěru, vzájemnost, zkrátka vřelý vztah mezi rodičem a dítětem. Pomáhají proto také řešit a vytvářet kvalitní vztahy v rodině.
  • Velkou výhodou je, že masáže mohou velmi dobře pomoci jako řešení potíží miminka, které „stále“ pláče, často ho bolí bříško, má potíže se spaním, je zvýšeně dráždivé apod.
  • Vhodně zvolená masáž do značné míry funguje jako prevence či eliminace lehké mozkové dysfunkce, hyperaktivity, autismu, či jiných podobných potíží. V případě potřeby domlouváme individuální lekce.
  • S masážemi je vhodné začít co nejdříve po narození, ale není to podmínkou. Masáže pro novorozenečky jsou trošku jiné než pro větší miminka. Každý věk a každá situace může mít své zvláštnosti v souvislosti se způsobem masírování. To se ale vše dozvíte na lekcích masáží.

Zaměřujeme se na konkrétní potřeby každého dítěte.

Co s sebou?

  • Pro miminko: čtvercovou plenu nebo podložku pod miminko, ručník, plenu nebo dečku na přikrytí miminka, papírové kapesníčky nebo vlhčené ubrousky, 2 látkové plenky pro případ "nehody".
  • Pro maminku: můžete si vzít na převlečení pohodlné kalhoty a tričko, pro případ potřísnění masážním olejem.

Masáže miminek probíhají v Brně na Bakalově nábřeží 1. 

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

1. termín

Cena kurzu

Lektor: Laďka Ryšavá

Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.