Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Permon U premiume - univerzální prací gel

Permon U premium - univerzální prací gel #1
  • 330 Kč

Osobní vyzvednutí v Mamicentru na Bakalově nábřeží 1 je možné vždy v pondělí 9:00–14:30, středa 9:00–14:30, čtvrtek 9:00–14:30.

Permon – U Premium je vynikající univerzální, tekutý, vysoce koncentrovaný přípravek na praní barevného i bílého prádla (kromě vlny a hedvábí) ve všech typech praček. Obsahuje složky účinně chránící barvy.

Permon – U PRÉMIUM je ekologický, vynikající univerzální, tekutý, vysoce koncentrovaný přípravek na praní barevného i bílého prádla (kromě vlny a hedvábí) ve všech typech praček při teplotách 10-60°C. Optimální teplota praní je 40 °C, u silně znečištěných tkanin (utěrky) 60 °C. Obsahuje složky účinně chránící barvy. V kombinaci s bělicí složkou Permon – B Percarbonát i na bílé prádlo.

Jeho součástí je velmi účinný ekologický systém změkčující vodu prací lázně. Tím se výrazně zvyšuje prací účinnost mýdlové složky přípravku (mýdlo v tvrdé vodě vločkuje a nepere), které je jinak dosahováno za přidání Permonu Z.

Navíc je vybaven nejmodernějším enzymatickým komplexem – 6 enzymů, které zvyšují prací účinnost a ošetřují vlákno. Prádlo je po vyprání měkčí i bez použití Permonu M.


Používáním ekologického pracího programu – Permon získáte

spokojenou zdravou pokožku a příjemný pocit při nošení prádla

vysokou životnost barevnosti a kvality tkanin

měkčí prádlo i bez použití Permonu M

svěží vůni jarní přírody

úsporu elektrické energii, tím že Permon je účinný i při velmi nízkých teplotách 10 – 40°C. Bělící složka má nejvyšší účinnost ve studené vodě.

dobrý pocit z toho, že šetříte přírodu od fosfátů a zeolitů

současně s praním i čištění pračky

množstevní slevy

přípravek neobsahující plnidla, šetříte tedy množství vody určené k máchání prádla

dobrý pocit z toho, že šetříte zdraví, přírodu, čas i peníze


Objem: 1l
Posunout nahoru