Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Polštářek z višňových pecek velký

  • 250 Kč
  • ks

Osobní vyzvednutí v Mamicentru na Bakalově nábřeží 1 je možné vždy v pondělí 9:00–14:30, úterý 9:00–12:00, středa 9:00–14:30, čtvrtek 9:00–14:30.

Třešňové polštářky plní stejnou funkci jako více známé pohankové polštářky.  


Třešňové pecky velice dobře akumulují teplo - můžete je stejně jako pohankové slupky nahřát na sluníčku, v troubě nebo na topení a naakumulované teplo využít při bolestech břicha, menstruačních bolestech, bolestech hlavy, při zablokování páteře, krku, přinášejí úlevu při dně, revmatických bolestech končetin a kloubů, předcházejí tvorbě křečových žil; ...  Nachlazené naopak pomáhají snížit horečku nebo ulevit od spálenin.


Výhodou třešňových pecek je, že je můžete bez obav prát, neztrácí objem, akumulované teplo udrží velmi dlouho, jsou 100% přírodní.


Můžete ho nahřívat na sluníčku, na topení nebo v mikrovlnné troubě ( cca 1 min 700 W ). Třešňové pecky teplo naakumulují a přenášejí dále na místo, na které je přiložíte.


UPOZORNĚNÍ !!!

Je nutné zajistit rovnoměrné zahřívání polštářku! Ujistěte se, že otočný talíř mikrovlnné trouby se po vložení polštářku volně otáčí. Dodržujte stanovený postup nahřívání v mikrovlnné troubě ( max. 1 min na 700W! ). Nenechávejte polštářek v době nahřívání bez dozoru.


Rozměr: 28x38 cm


Vnitřní polštářek: 100% bavlna, třešňové pecky


Vnější povlak: 100% bavlna, zapínání překladem, bez zipu, možno prát na 40°C.

Výrobce: GADEO

Posunout nahoru