Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Jolana Bucková

Jolana Bucková

Rychlý kontakt

  • psycholožka
  • 773 624 829

O mně

Mgr. et Mgr. Jolana Bucková


Absolvovala jsem zdravotně sociální fakultu na Jihočeské univerzitě, studium psychologie na filozofické fakultě Masarykovy univerzity a akreditovaný psychoterapeutický výcvikový program zaměřený na analytickou psychologii.


V rámci soukromé praxe nabízím psychologické a psychoterapeutické poradenství. Díky zkušenostem z krizového centra pro děti a rodinu i z ambulance klinické psychologie pracuji s dětmi, dospívajícími i s dospělými klienty. Podle povahy problému přichází klienti na sezení jednotlivě, v páru nebo celá rodina. Spolu s kolegou Borisem Rafailovem provázíme také podpůrné skupiny pro ženy a pro muže. Nejčastěji se na mne obrací klienti v náročných životních situacích, při nejistotě, nespokojenosti nebo problémech v osobním, partnerském nebo rodinném životě (např. příprava na rodičovství, přijetí nové rodičovské/prarodičovské role, obtíže při výchově dětí, konflikty s dětmi, partnerem, rodiči nebo v zaměstnání, nutnost udělat důležité životní rozhodnutí, zpracování ztráty včetně nenaplněného rodičovství nebo ztráty dítěte).


Při sezení pracuji nejen se slovním vyjádřením a pocity klienta, ale pro hlubší porozumění vědomým i neuvědomovaným souvislostem se zabývám symbolickým prožíváním a vyjádřením klienta – jeho sny, představami, kresbami a hrou s obrázky nebo v terapeutickém pískovišti.


Klienti mne mohou kontaktovat telefonicky (773 624 829). Nejprve se základním způsobem zorientuji ve Vaší situaci a potřebách, zhodnotím, zda jsem Vám schopná pomoci, případně navrhnu postup a domluvíme se na podobě a termínu prvního osobního setkání. Všechny informace o klientech jsou důvěrné. Konzultaci hradí klient platbou v hotovosti na konci sezení (individuální 600,- Kč/50 min., párová nebo rodinná 800,- Kč/60-90 min.). Pracuji pod odbornou supervizí.

Posunout nahoru