Přeskočit na obsah

Výbavička a látkové pleny

Výbavička a látkové pleny
Pořiďte si vše pro miminko prakticky a výhodně, ať neskončíte s množstvím nakoupených věcí, které stejně nevyužijete.

Naše povídání vám poskytne nové informace o typech, materiálech, o možnostech používání látkových plen a dalších věcí pro miminko.

Přednáška je zaměřená na informace o možnostech rozličných typů materiálů látkových plen i dalších pomůcek pro miminko, jejich přednostech a praktickém využití. Dozvíte se tipy pro použití, aby péče o miminko byla jednodušší a pohodlnější.

Přednáška je přínosná i pro maminky, které neplánují používat látkové pleny - dotkne se výběru podložek, čtvercových plen, zavinovaček apod.

Na trhu je velké množství věcí, které se nabízejí, je tedy jednodušší nechat se inspirovat zkušeností toho, kdo je prakticky vyzkoušel a zná široký sortiment.

Dozvíte se tak, jak může být takové pečování o miminko šetrné k přírodě i ke zdraví děťátka.

Uděláte si jasnou představu, co pro miminko budete potřebovat a které věci by Vám ležely v prádelníku bez využití. Přednáška s praktickými ukázkami Vás má informovat o nabídce na trhu a jak si z ní vybrat účelně a podle Vašich představ.

Tematické okruhy:

  • o látkových plenkách (výhody i nevýhody, ukázka různých typů a materiálů)
  • o praní, abyste zohlednily zdraví a prospěch miminka i přírodu
  • o kosmetice
  • o dalších potřebách pro miminko (při koupání, na spaní, na oblečení atd.)

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

6. termín

7. termín

8. termín

Cena kurzu

Lektor: Renata Ryšavá

Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.