Přeskočit na obsah

Poradna pro těhotné

Poradna pro těhotné

Individuální konzultace pro těhotné ženy v MAMICENTRU. Pondělí - pátek dle domluvy. Objednávky na tel.: 731 78 26 78.

Tato péče porodní asistentky je zaměřena na to, aby ženy prožily své těhotenství v klidu a v pohodě.

Těhotenství je fyziologický jev, tedy něco velmi přirozeného. Není to žádná nemoc, ale významný úsek cesty v životě ženy a její rodiny.

Každé těhotenství je jedinečný zážitek, protože každé očekávané miminko je jedinečné a zážitky s jedním dítětem se liší od zážitků v těhotenství s dalším dítětem.

Během těhotenství se mohou objevit příznaky, které těhotnou ženu vyděsí, ale přitom jsou úplně běžné a nesignalizují žádné nebezpečí. Na druhou stranu by každá těhotná žena měla vědět o příznacích, na které je nutné vždy zareagovat a co nejdříve vyhledat odbornou pomoc.

V klidu tak s Vámi můžeme individuálně probrat všechny otázky, o kterých potřebujete mluvit.

Jsou ženy, které chtějí navštěvovat těhotenskou poradnu u porodní asistentky. Jako porodní asistentky můžeme provádět poradnu u zdravé těhotné ženy, která zahrnuje tato základní vyšetření: pravidelné měření váhy, měření krevního tlaku, kontrolu moči, měření obvodu břicha a výšky dělohy, zevní vyšetření břicha a osobní rozhovor. Pro další nezbytná vyšetření, jako jsou např. krevní testy a biochemické vyšetření, je potřeba být ještě v péči lékaře.

Poradna pro těhotné v MAMI - Centru porodních asistentek nabízí možnost stát se Vaším průvodcem v období těhotenství jak radou a povzbuzením, tak vedením těhotenské poradny zdravého těhotenství porodní asistentkou. Rády Vám věnujeme čas na vysvětlení všeho, co potřebujete o svém těhotenství vědět, o čem potřebujete mluvit, čeho se obáváte, co prožíváte.

Zvláštní místo může mít nabídka poradny porodní asistentky i v případě, že se normální těhotenství změní v rizikové a žena se proto mnohem častěji podrobuje kontrolám lékaře. Potom se stáváme pro těhotnou ženu nejen vysvětlující, ale také utěšující osobou.

Cena:

  • 800,- Kč/hod.
  • 450,- Kč/ 30min

Další informace můžete získat na emailu rysava@mamicentrum.cz nebo telefonu: 731 78 26 78.

Cena kurzu

Na tento kurz se v současné době není možné přihlásit online.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.