Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Pánevní dno a diastáza

Pánevní dno a diastáza

Kurz pánevního dna a diastázy pro začátečníky

Tento kurz je určen pro ženy, které se cvičením po porodu začínají, nebo pro ty, které absolvovaly kurz PÁNEVNÍHO DNA A DIASTÁZY (ideálně po absolvování 5-10 lekcí), ale chtěly by aktivní střed využít i v mírně dynamičtějším cvičení.

Tělo po porodu potřebuje čas na regeneraci a pomocí pre-pilates cviků zaktivujeme střed vašeho těla tak, abychom si zacvičily, ale tělu neublížily. Prodýcháme hrudník, zaktivujeme pánevní dno a tím zapojíme správný nitrobřišní tlak. Pre-pilates cviky budeme cvičit v jejich modifikaci, takže cvik bude přizpůsoben stavu vašeho těla.

PROSÍME POZOR! Kurz se bude konat naplní-li se minimální kapacita 5 žen.


Kurz pánevního dna a diastázy pro pokročilé

Tento kurz otevíráme pro nadšené cvičenky PÁNEVNÍHO DNA a DIASTÁZY, které již mají zkušenost z našich kurzů. Využijeme aktivní pánevní dno pro dynamičtější cvičení. Pilates cviky budeme provádět v jejich modifikacích s respektem k individuálním potřebám. V průběhu kurzu projdeme základní pilates cviky, takže cvičení bude komplexní. Cílem bude protáhnout celé tělo a prožít i radost ze zdravého pohybu.

Systém omluv

Nemůžete-li se některé z předplacených lekcí zúčastnit, prosíme Vás o včasnou omluvu ( min. 1 den předem ). Lekci si po domluvě s Martinou Zelenákovou (recepce)  můžete nahradit v některém z jiných právě probíhajících kurzů. Nutné je však domluvit se předem.

Pravidla přítomnosti dětí na lekcích

Děti jsou zatím ležící, nelezoucí, vydrží být na lekci v klidu. Maminka se může soustředit na cvičení.
Dítě potřebuje nakojit v rámci svého denního režimu, maminka může poslouchat, vnímat a nasávat principy cvičení, případně některé cviky dělat i při kojení (vizualizace).
Pokud dítko vytváří jakkoli hluk delší dobu a není možné ho na místě domluvou zklidnit, je třeba s ním opustit sál, aby nerušilo ostatní ženy. Stejně tak, dojde-li ke konfliktu mezi dětmi, je třeba s nimi opustit sál a dořešit si to s nimi vedle.
Lezoucí a chodící děti mohou být přítomny pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, neruší koncentraci žen na cviky, nelezou na ostatní maminky a neohrožují jejich bezpečnost (nečekané skákání na záda, za krk apod.)
Jídlo a pití – pokud dítě jí, nebo pije, je nutné, aby bylo na místě u maminky a neroznášelo potraviny po sále. Pokud dojde k rozsypávání jídla nebo rozlití pití po podlaze, je třeba to ihned uklidit, aby nedošlo k dalšímu roznášení po sále a cvičení na drobcích.
Pomůcky – pokud je dítě na lekci, maminka hlídá, zda neokusuje a neničí pomůcky, které jsou na lekci využívány.

S přihlášením na kurz žena souhlasí s dodržováním pravidel. Dojde-li k opakovanému porušení, může být žena vyloučena z kurzu bez nároků na finanční náhradu.
Hlídání miminka: Cena: 60,- Kč/lekce

Abychom mohli zajistit hlídání, prosíme o dodržování těchto pravidel:

  •         hlídání je nutno objednat předem alespoň 2 dny
  •         o zrušení hlídání dítěte nás informujte předem taktéž alespoň 2 dny
  •         poplatek 60,- Kč účtujeme vždy, když si hlídání objednáte, stejně tak, když v případě změny nezrušíte SMS včas, tj.den předem
  •         veškeré informace ohledně hlídání dětí volejte Martině Zelenákové, 776 695 105

Výběr počtu vstupů

Lektor: Světlana Čarnická Barbora Žádníková

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

Leden 2020

ÚTERÝ 18 - 19h MÍRNĚ POKROČILÍ (Světlana) STŘEDA 10,15 - 11,15h ZAČÁTEČNÍCI (Světlana)

Únor 2020

ÚTERÝ 10,15 - 11,15h POKROČILÍ (Barbora) ÚTERÝ 9 - 10h MÍRNĚ POKROČILÍ (Barbora) STŘEDA 11,30 - 12,30h POKROČILÍ (Světlana)

Březen 2020

STŘEDA 10,15 - 11,15h MÍRNĚ POKROČILÍ (Světlana)
Posunout nahoru