Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Pánevní dno a diastáza

Pánevní dno a diastáza

Kurz pánevního dna a diastázy pro začátečníky

Pro koho je určen

Ženy po porodu (jakkoliv dlouho), před těhotenstvím, snažící se otěhotnět, s bolestivou menstruací nebo jinými problémy pánevního dna, s diastázou

Pro koho není určen

Nedoporučujeme na kurz docházet během těhotenství, zejména v průběhu prvního trimestru. Pokud ale zjistíte v průběhu kurzu, že jste těhotná, upravíme Vám Váš cvičební program.

Co můžete získat/čeho se zbavíte díky kurzu

  • přehled pozic a cviků, které budou odpovídat Vašem aktuálnímu stavu a podpoří regenerační schopnost těla po porodu
  • zmírnění bolestivé menstruace
  • zmírnění inkontinence
  • zmírnění bolesti zad z důsledku péče o miminko
  • profesionální kontrolu lektorky během cvičení
  • získáte čas na koncentrovanou péči o sebe

Cvičením si osvojíte vědomou práci s vaším tělem a naučíte se principy zdravého pohybu.  Zjistíte, které pozice vašemu aktuálnímu stavu prospívají, a které nikoliv. Navrhneme Vám cvičení, které pomůže se správným držením těla a nastartuje regenerační schopnost Vašeho těla po porodu. Budeme pracovat s pánví, hrudníkem a dechem, aktivovat pánevní dno a střed těla.

Lekce vedeme dle zásad zdravotního cvičení a dle zásad cvičení vhodného pro ženy s diastázou a problémy s pánevním dnem.

PROSÍME POZOR! Kurz se bude konat naplní-li se minimální kapacita 5 žen.

Prosíme o včasnou platbu převodem či v hotovosti. Nebude-li platba připsána na účtu týden před začátkem kurzu, místo bude nabídnuto dalším zájemkyním.

Kurz pánevního dna a diastázy pro pokročilé

Tento kurz otevíráme pro nadšené cvičenky PÁNEVNÍHO DNA a DIASTÁZY, které již mají zkušenost z našich kurzů. Využijeme aktivní pánevní dno pro dynamičtější cvičení. Pilates cviky budeme provádět v jejich modifikacích s respektem k individuálním potřebám. V průběhu kurzu projdeme základní pilates cviky, takže cvičení bude komplexní. Cílem bude protáhnout celé tělo a prožít i radost ze zdravého pohybu.

Systém omluv

Nemůžete-li se některé z předplacených lekcí zúčastnit, prosíme Vás o včasnou omluvu ( min. 1 den předem ). Lekci si po domluvě s Martinou Zelenákovou (recepce)  můžete nahradit v některém z jiných právě probíhajících kurzů. Nutné je však domluvit se předem.

Pravidla přítomnosti dětí na lekcích

Děti jsou zatím ležící, nelezoucí, vydrží být na lekci v klidu. Maminka se může soustředit na cvičení.
Dítě potřebuje nakojit v rámci svého denního režimu, maminka může poslouchat, vnímat a nasávat principy cvičení, případně některé cviky dělat i při kojení (vizualizace).
Pokud dítko vytváří jakkoli hluk delší dobu a není možné ho na místě domluvou zklidnit, je třeba s ním opustit sál, aby nerušilo ostatní ženy. Stejně tak, dojde-li ke konfliktu mezi dětmi, je třeba s nimi opustit sál a dořešit si to s nimi vedle.
Lezoucí a chodící děti mohou být přítomny pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, neruší koncentraci žen na cviky, nelezou na ostatní maminky a neohrožují jejich bezpečnost (nečekané skákání na záda, za krk apod.)
Jídlo a pití – pokud dítě jí, nebo pije, je nutné, aby bylo na místě u maminky a neroznášelo potraviny po sále. Pokud dojde k rozsypávání jídla nebo rozlití pití po podlaze, je třeba to ihned uklidit, aby nedošlo k dalšímu roznášení po sále a cvičení na drobcích.
Pomůcky – pokud je dítě na lekci, maminka hlídá, zda neokusuje a neničí pomůcky, které jsou na lekci využívány.

S přihlášením na kurz žena souhlasí s dodržováním pravidel. Dojde-li k opakovanému porušení, může být žena vyloučena z kurzu bez nároků na finanční náhradu.
Hlídání miminka: Cena: 60,- Kč/lekce

Abychom mohli zajistit hlídání, prosíme o dodržování těchto pravidel:

  •         hlídání je nutno objednat předem alespoň 2 dny
  •         o zrušení hlídání dítěte nás informujte předem taktéž alespoň 2 dny
  •         poplatek 60,- Kč účtujeme vždy, když si hlídání objednáte, stejně tak, když v případě změny nezrušíte SMS včas, tj.den předem
  •         veškeré informace ohledně hlídání dětí volejte Martině Zelenákové, 776 695 105

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

2. termín

Cena kurzu

Lektor: Barbora Žádníková

Posunout nahoru