Přeskočit na obsah

Pánevní dno a diastáza - ZAČÁTEČNÍCI

Pánevní dno a diastáza - ZAČÁTEČNÍCI

Kurz pánevního dna a diastázy pro začátečníky - 10 LEKCÍ

Pro koho je určen

Pro ženy po porodu (jakkoliv dlouho), ale i před těhotenstvím, snažící se otěhotnět, s bolestivou menstruací nebo jinými problémy s pánevním dnem i diastázou. Také pro ženy, které chtějí zlepšit držení těla, protože vše začíná u pánve a hrudníku.

Pro koho není určen

Nedoporučujeme na kurz docházet během těhotenství, zejména v průběhu prvního trimestru. Pokud ale zjistíte v průběhu kurzu, že jste těhotná, upravíme Vám Váš cvičební program.

Co můžete získat/čeho se zbavíte díky kurzu

•    přehled pozic a cviků, které budou odpovídat Vašemu aktuálnímu stavu a podpoří regenerační schopnost těla po porodu

•    zmírnění bolestivé menstruace

•    zmírnění inkontinence

•    zmírnění bolesti zad z důsledku péče o miminko a špatného držení těla

•    profesionální kontrolu lektorky během cvičení

•    čas pro sebe a načerpání síly a energie


Cvičením si osvojíte vědomou prací s vaším tělem a naučíte se principy zdravého pohybu.  Zjistíte, které pozice vašemu aktuálnímu stavu prospívají, a které nejsou vhodné a zbytečně prohlubují diastázu. Navrhneme Vám cvičení, které pomůže se správným držením těla a nastartuje regenerační schopnost Vašeho těla. Budeme pracovat s pánví, hrudníkem, dechem, aktivovat pánevní dno a střed těla a postupně propojovat pohyby do každodenních činností, tak aby se tělo stalo pružnější a břicho aktivnější.

Lekce vedeme dle zásad zdravotního cvičení a pilates clinic vhodného pro ženy s diastázou a problémy s pánevním dnem.

Kurz se bude konat naplní-li se minimální kapacita 5 žen.

Prosíme o včasnou platbu převodem. Nebude-li platba připsána na účtu týden před začátkem kurzu, místo bude nabídnuto dalším zájemkyním.

SYSTÉM OMLUV

Nemůžete-li se některé z předplacených lekcí zúčastnit, prosíme Vás o včasnou omluvu ( min. 1 den předem ). Lekci si po domluvě s lektorkou  můžete nahradit v jiném čase nebo formou nahrané videolekce.

DĚTI NA LEKCÍCH

Velmi doporučuji si zkusit zařídit čas pro sebe bez miminka. Pokud ale samozřejmě nemůžete (opravdu to nelze?:-) pak prosíme o dodržení těcho pravidel:

•    Děti jsou zatím ležící, nelezoucí anebo už vydrží v klidu si hrát

•    Maminka může pouze poslouchat, vnímat a nasávat principy cvičení, pokud potřebuje nakojit nebo jakkoliv zaopatřit své dítko.

•    Pokud dítě pláče nebo jinak ruší, je potřeba odejít ze sálu, aby se ostatní ženy mohly soustředit a užít si hodinuS přihlášením na kurz žena souhlasí s dodržováním pravidel. Dojde-li k opakovanému porušení, může být žena vyloučena z kurzu bez nároků na finanční náhradu.


Výběr termínů Odškrtnout vybrané

2. termín

Cena kurzu

Lektor: Barbora Žádníková

Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.