Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Odpočinkový MAMI KLUB

Odpočinkový MAMI KLUB

Zvu Vás na pravidelné setkávání, na kterém si budeme povídat o lehkých i vážnějších tématech. Setkávat se budeme v malé skupině ( otevřené skupině ), ve které Vám mohu nabídnout nejen radu ale i společnost a případně podporu či směřování k dalšímu řešení. Kapacitu jsem omezila tak, aby v rámci setkání dostaly prostor všechny zúčastněné ženy.

Společně si vytvoříme bezpečné a přátelské místo ve kterém si budeme povídat a sdílet.

Setkání je určeno pro ženy těhotné i ženy po porodu.


O mně:

Jmenuji se Vlasta Ručková, vystudovala jsem magisterský obor všeobecná sestra a dále pokračuji ve studiu  porodní asistence. V této době se ovšem věnuji převážně výchově a péči o naše dvě malé děti Štěpánku a Alfréda . Těším se na společně srávený čas :).

K účasti na kurzu je nutné prokázat se potvrzením o očkování proti COVID-19, proděláním laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19, od něhož neuplynulo více než 180 dní, platným PCR testem ne starším 72hodin společně s lékařským potvrzením o nemožnosti očkování (zápis v ISIN) nebo platným PCR testem ne starším 72hodin společně s potvrzením o nedokončeném očkování (neuplynulo 14 dní od poslední dávky). Děkujeme za pochopení


Mami klub probíhá v Brně na Bakalově nábřeží 1. 

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

2. termín

3. termín

4. termín

5. termín

6. termín

7. termín

8. termín

9. termín

Cena kurzu

Lektor: Vlasta Ručková

Posunout nahoru