Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

MASÁŽ pro těhotné

MASÁŽ pro těhotné

Připravili jsme pro Vás DÁRKOVÉ POUKAZY na nabízené masáže. Můžete je zakoupit na recepci MAMICENTRA, popřípadě je po zaplacení zašleme.

V MAMICENTRU Vás namasíruje:

Tereza Nožičková, masérka (a nyní i studentka porodní asistence) – možnost objednání na tel. čísle 604569970

 Lenka Žurmanová, masérka, porodní asistenkta - možnost objednání na  lenka.zurmanova@gmail.com nebo na tel. čísle 721984073

Masáž těhotných:

Masáž těhotných je příjemnou voňavou péčí přinášející úlevu od bolesti zad, šíje a pocitu těžkých nohou, je prevencí otoků a vzniku křečových žil a strií, uvolňuje psychické napětí, krásně vyživí vaši kůži, pomáhá odstranit únavu, zlepšuje spánek a ulevuje také od bolesti hlavy. Prohřeje vás, poskytne prostor k odpočinku a pomůže vám zharmonizovat jak sebe, tak vaše ještě nenarozené děťátko.

Jak to probíhá

Před masáží si popovídáme o vašich potřebách a představách, nabídnu vám čaj, společně vybereme hudební doprovod a éterické oleje. Pak přejdeme k masáži a na závěr vás čeká ještě krátká relaxace.

Co a jak masíruji


Masíruji záda, šíji, bříško, dolní končetiny, horní končetiny a obličej. Masáž probíhá většinou v poloze na boku s podložením polštáři (v průběhu masáže je třeba se otočit taky na druhý bok). Druhou variantou je poloha vsedě na židli. Vždy se snažím, abyste se cítila příjemně a bylo vám teplo. Na závěr masíruji obličej v poloze vleže (poloha vleže nebývá s narůstajícím bříškem moc příjemná, je na vás, zda ji budete chtít vyzkoušet). 
Nikdy neprovádím techniky hluboké masáže ani bodovou masáž. Vyhýbám se v těhotenství citlivým místům. Masáž je bezpečná. Jemná, táhlá, pomaloučká, přizpůsobena vašim potřebám.

Hodinu a půl trvající masáž je celotělová. Po domluvě vám můžu namasírovat jen vybrané části těla a tomu přizpůsobit délku a cenu masáže.


Používané oleje

K masáži používám kvalitní mandlový olej značky Eoné a 100% přírodní éterické oleje Eoné a Nobilis Tilia vhodné pro období těhotenství. V případě potřeby se můžeme domluvit i na použití jiného druhu základního oleje. Během masáže také zapaluji svíčku aromalampy k provonění prostoru (pro tyto účely nepoužívám pouze certifikované éterické oleje, ale na požádání mohu použít pouze je).

Kdy začít?

S masáží můžete začít od 15. týdne těhotenství. 

Jak často?

Do 7. měsíce těhotenství doporučuji tuto péči 1-2x týdně, od 7. měsíce i častěji podle vašich potřeb. I občasná masáž je prospěšná. Je také skvělé, když vás bude masírovat někdo vám milý i u vás doma. 

Kontraindikace:

Rizikové těhotenství nebo opakované potraty v anamnéze (vyžaduji konzultaci s porodní asistentkou nebo s lékařem/lékařkou)
Onkologická onemocnění (vyžaduji konzultaci s lékařem/lékařkou)
Horečnaté stavy, akutní infekce a záněty 
Výskyt křečových žil (nemasíruji v tomto případě dolní končetiny)
Záněty kůže, nezahojené jizvy a popáleniny (vyhýbám se postiženému místu)


Další doporučení:

Masáž by neměla být prováděna těsně po jídle.
Před masáží je ideální zajít si „na malou“.
Dále je vhodné: obléct si starší spodní prádlo (z důvodu možného umaštění od oleje), svázat vlasy do gumičky nebo si je vyčesat nahoru, přijít nenalíčená (pokud budete chtít namasírovat obličej), nechat doma šperky. 


Cena:   900 Kč/ 1,5hodiny


Poukaz:

Dárkové poukazy připravuji vždy na míru pro konkrétní ženu. Pokud byste o něj měl/měla zájem, napište mi prosím na mail. Vepíšu do poukazu jméno obdarované, poukaz vytisknu a k vyzvednutí jej mohu nechat na recepci Mamicentra a nebo jej mohu poslat poštou. Pokud by se Vám nechtělo poukaz vyzvedávat na recepci nebo čekat, až Vám přijde poštou, mohu Vám jej také poslat mailem.
poukaz
Připravuji je vždy na míru pro konkrétní ženu. Pokud byste o něj měl/měla zájem, napište mi prosím na mail. Vepíšu do poukazu jméno obdarované, poukaz vytisknu a k vyzvednutí jej mohu nechat na recepci Mamicentra a nebo jej mohu poslat poštou.

Permanentka:

Je možnost si také předplatit 5 masáží permanentka  Permanentku taktéž připravuji na míru pro konkrétní ženu. Zpravidla ji přináším na den první domluvené masáže a pak do ní zapisuji data jednotlivých masáží. Pokud byste o ni měla zájem, napište mi prosím mail. (přijímám pouze hotovost)

Ochrana osobních údajů:

Protože si vedu masérskou dokumentaci, zavazuji se, že vaše osobní údaje nepředám třetí osobě a budu je uchovávat dle zásad GDPR.

Moc se těšíme na naše setkání. Terka a LenkaMoje certifikáty:
c1c2c4c3


Cena kurzu

Na tento kurz se v současné době není možné přihlásit online.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Posunout nahoru