Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cvičení s dětmi nar. v ČERVENCI a SRPNU 21

Cvičení s dětmi nar. v ČERVENCI a SRPNU 21

Co obsahují lekce cvičení s miminky?


Cvičení s miminky zahrnují pohybové aktivity podporující motorický vývoj, který by dítě mělo zvládnout v daném vývojovém období. Pomáhá dětem hravou formou dělat velké pokroky. Nejen cvičení, ale také říkadla, písničky a rytmika, která dále rozvíjí neurologický a pohybový vývoj, jsou součástí lekcí.


Co s sebou?


Pohodlné obečení na cvičení pro sebe i dítě, 1 čtvercovou plenu jako podložku pro cvičení na míči, podložka pod dítě při cvičení na žíněnce a štěrchátko.


Kdo vede lekce?


Zakládáme si na odbornosti načich lektorů. Proto v jejich řadách najdete fyzioterapeuty, zdravotní sestry, lektory motorického vývoje. Náplní kurzů je samozřejmě cvičení s dětmi, ale také připadné rady a doporučení.


Doplňující informace:


Do kurzu se můžete přihlásit kdykoli v průběhu, je-li volné místo.


Náš rozpis je rozčleněn pouze podle věku, ale každé dítě mívá své vlastní tempo, ke kterému přihlížíme. Proto je možné po poradě s lektorkou zařazení do jiné skupiny ( starší či mladší ).


Omlouvání z lekcí:


Prosíme o pochopení, že lze omluvit max 1 lekci z 10 předplacených. K cyklu 10 lekcí přídáváme 1 lekci navíc, ve které můžete nahradit omluvenou lekci. Peníze za neodchozené lekce nevracíme zpět. Děkujeme za pochopení.


Kurzovné:


Cena kurzu ( 10 lekcí ) je 1600Kč.


! Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před začátkem kurzu převodním příkazem na účet, který příjde v potvrzení přihlášky, popřípadě hotově na recepci MAMICENTRA každé PO 9-14:30, ÚT 9-10, STŘ 9-14:30, ČT 9-14:30h. V případě, že se tak nestane, uvolníme místo dalším zájemcům.
Zkušební hodina z kapacitních důvodů není možná.


Na kurzech cvičení dětí dodržujeme nařízení vlády ČR v souladu s aktuálně platným protipandemickým opatřením.

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

1. termín

Cena kurzu

Lektor: Svatka Fójciková

Posunout nahoru