Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cvičení s dětmi nar. LISTOPAD 21

Cvičení s dětmi nar. LISTOPAD 21

CO OBSAHUJÍ LEKCE CVIČENÍ S MIMINKY?

Cvičení s miminky zahrnují pohybové aktivity podporující motorický vývoj, který by dítě mělo zvládnout v daném vývojovém období. Pomáhá dětem hravou formou dělat velké pokroky. Součástí lekcí je nejen cvičení, ale také říkadla, písničky a rytmika, která dále rozvíjí neurologický a pohybový vývoj děťátka.

CO S SEBOU?

Pohodlné oblečení na cvičení pro sebe i miminko.

KDO VEDE LEKCE?

Zakládáme si na odbornosti načich lektorů. Proto v jejich řadách najdete fyzioterapeuty, zdravotní sestry a lektory motorického vývoje. Náplní kurzů je samozřejmě cvičení s dětmi, ale také připadné rady a doporučení.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Do kurzu se můžete přihlásit kdykoli v průběhu, je-li volné místo.

Náš rozpis je rozčleněn pouze podle věku, ale každé dítě mívá své vlastní tempo, ke kterému přihlížíme. Proto je možné po poradě s lektorkou zařazení do jiné skupiny (starší či mladší).

OMLOUVÁNÍ Z LEKCÍ:

Prosíme o pochopení, že nahrazování lekcí není kapacitně možné. Peníze za neodchozené lekce nevracíme zpět. Děkujeme za pochopení.

KURZOVNÉ:

Cena kurzu (10 lekcí) je 1800Kč.

! Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před začátkem kurzu převodním příkazem na účet, který příjde v potvrzení přihlášky, popřípadě hotově na recepci MAMICENTRA každé PONDĚLÍ a STŘEDU  9-14:30h. V případě, že se tak nestane, uvolníme místo dalším zájemcům.


Zkušební hodina z kapacitních důvodů není možná.

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

2. termín

3. termín

Cena kurzu

Lektor: Renata Ryšavá Martina Loutocká

Posunout nahoru