Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cvičení s dětmi nar. ČERVEN - ČERVENEC 18

Cvičení s dětmi nar. ČERVEN - ČERVENEC 18

Co obsahují lekce cvičení s miminky?


Cvičení s miminky zahrnují pohybové aktivity podporující motorický vývoj, který by dítě mělo zvládnout v daném vývojovém období. Pomáhá dětem hravou formou dělat velké pokroky. Nejen cvičení, ale také říkadla, písničky a rytmika, která dále rozvíjí neurologický a pohybový vývoj, jsou součástí lekcí.

Co s sebou?


Pohodlné obečení na cvičení pro sebe i dítě, 1 čtvercovou plenu jako podložku pro cvičení na míči, podložka pod dítě při cvičení na žíněnce a štěrchátko.

Kdo vede lekce?


Zakládáme si na odbornosti načich lektorů. Proto v jejich řadách najdete fyzioterapeuty, zdravotní sestry, lektory motorického vývoje. Náplní kurzů je samozřejmě cvičení s dětmi, ale také připadné rady a doporučení.

Doplňující informace:


Do kurzu se můžete přihlásit kdykoli v průběhu, je-li volné místo.


Náš rozpis je rozčleněn pouze podle věku, ale každé dítě mívá své vlastní tempo, ke kterému přihlížíme. Proto je možné po poradě s lektorkou zařazení do jiné skupiny ( starší či mladší ).

Omlouvání z lekcí:


Prosíme o pochopení, že lze omluvit max 1 lekci z 10 předplacených. K cyklu 10 lekcí přídáváme 1 lekci navíc, ve které můžete nahradit omluvenou lekci. Peníze za neodchozené lekce nevracíme zpět. Děkujeme za pochopení.

Kurzovné:


Cena kurzu ( 10 lekcí ) je 1300Kč.


! Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před začátkem kurzu převodním příkazem na účet, který příjde v potvrzení přihlášky, popřípadě hotově na recepci MAMIcentra každé PO, STŘ, ČT od 9 do 14:30h. V případě, že se tak nestane, uvolníme místo dalším zájemcům.


Zkušební hodina z kapacitních důvodů není možná.

Výběr počtu vstupů

Lektor: Eva Zukalová

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

Květen 2020

Úterý 15,15h - 16,15h (Eva)
Posunout nahoru