Přeskočit na obsah

Cvičení dětí nar. v LISTOPADU + PROSINCI 22

Cvičení dětí nar. v LISTOPADU  + PROSINCI 22

CO OBSAHUJÍ LEKCE CVIČENÍ S MIMINKY?

Cvičení s miminky zahrnují pohybové aktivity podporující motorický vývoj, který by dítě mělo zvládnout v daném vývojovém období. Pomáhá dětem hravou formou dělat velké pokroky. Součástí lekcí je nejen cvičení, ale také říkadla, písničky a rytmika, která dále rozvíjí neurologický a pohybový vývoj děťátka.

CO S SEBOU?

Pohodlné oblečení na cvičení pro sebe i miminko.

KDO VEDE LEKCE?

Zakládáme si na odbornosti načich lektorů. Proto v jejich řadách najdete fyzioterapeuty, zdravotní sestry a lektory motorického vývoje. Náplní kurzů je samozřejmě cvičení s dětmi, ale také připadné rady a doporučení.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Do kurzu se můžete přihlásit kdykoli v průběhu, je-li volné místo.


Po skončení kurzu navazuje ihned další kurz (10+1 lekce) ve stejný den a čas, po celý školní rok.


Náš rozpis je rozčleněn pouze podle věku, ale každé dítě mívá své vlastní tempo, ke kterému přihlížíme. Proto je možné po poradě s lektorkou zařazení do jiné skupiny (starší či mladší).

OMLOUVÁNÍ Z LEKCÍ:

Prosíme o pochopení, že lze omluvit maximálně jednu lekci z deseti předplacených. Ke kurzu deseti lekcí přidáváme vždy jednu lekci navíc, která slouží jako náhrada. Peníze za neodchozené lekce nevracíme zpět. Děkujeme za pochopení.

KURZOVNÉ:

Cena kurzu (10 lekcí + 1 náhradní lekce) je 2000Kč.

! Kurzovné je nutno uhradit nejpozději týden před začátkem kurzu převodním příkazem na účet, který příjde v potvrzení přihlášky, popřípadě hotově na recepci MAMICENTRA každé PONDĚLÍ, STŘEDU a ČTVRTEK 9-14:30h. V případě, že se tak nestane, uvolníme místo dalším zájemcům.


Zkušební hodina z kapacitních důvodů není možná.

Více informací o kurzech cvičení dětí a případné přihlášky můžete získat na renata@mamicentrum.cz nebo tel: 724 794 923.

Výběr termínů Odškrtnout vybrané

1. termín

Cena kurzu

Lektor: Martina Loutocká

Posunout nahoru

Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.