Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Aromaterapie a přírodní kosmetika

Aromaterapie a přírodní kosmetika

ÚVOD DO AROMATERAPIE


V této přednášce Vám osvěltím jak a kde aromaterapie funguje. Jaké jsou možnosti užití a co vše do aromaterapie patří. Mluvit budu o tom, jak je důležitá kvalita aromaterapeutických produktů, ale i kosmetických a jak se s pomocí síly přírody vyhnout, pořešit či zmírnit nachlazení, stres, akné, atd.

AROMATERAPIE A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA V TĚHOTENSTVÍ, K PORODU A PO PORODU


Na přednášce se dozvíte jak o sebe můžete pečovat v těhotenství, jak si pomoci při drobných potížích typu nevolnost, únava, oteklé nohy.

Zaměříme se na použití aromaterapie v 1.,2. a 3.trimestru, budeme mluvit o éterických olejích vhodných k porodu a v neposlední řadě si povíme, jak může přírodní kosmetika pomoci a podpořit ženu po porodu.  Ukážeme si také způsoby masáží při otoku nohou nebo bolestivých "nalitých" prsou a dotkneme se i otázky přírodních doplňků stravy prospěšných v období těhotenství a šestinedělí.AROMATERAPIE A PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PŘO ŽENY

Jak  pečovat o pleť, vlasy, jak předcházet drobným problémům s kůží a na kůži..  Jak si pomoci při špatné náladě nebo při potřebě sklidnit se.. A o tom, jak všestraně funkční přírodní kosmetika a aromaterapie je.. O tom si budeme povídat na přednášce věnované péči o nás ženy.

Vyzkoušíme, přivoníme, ochutnáme :)  a budeme si dělat radost.V našem centru pracujeme převážně s přírodní kosmetikou od firmy Nobilis Tilia, se kterou máme výborné osobní zkušenosti, a tak nás budoujejich produkty z velké části provázet i přednáškou.

Všechny produkty, o ktrých budeme mluvit, si můžete vyzkoušet a ovonět, popřípadě zakoupit v našem obchůdku.

Z přednášek si odnesete malý voňavý dárek :).Na společné voňavé setkání se těší Martina Zelenáková.

K účasti na kurzu je nutné podepsané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o negativním výsledku testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 (COVID-19). Prohlášení je k dispozici na recepci v Mami.


Výběr termínů Odškrtnout vybrané

6. termín

7. termín

8. termín

Cena kurzu

Lektor: Martina Zelenáková

Posunout nahoru